İSTANBUL KADIKÖY

MATCH DAY: 15.03.2019 19:30 - 22:00
KADIKÖY ATLANTİS BOWLING

AGENCY

TEAM

CAPTAIN

2. PLAYER

3. PLAYER

SCORE

ETS ETSMICE NİHAT KALDIRIM EMRE KARADAĞ HAKAN ÜNER
FHS TURİZM LEGEND SELAHATTiN GüREL ORÇUN GÖRGÜN MAZHAR MURAT ÖZERKAN
TURK EKSPRES MORDOR CAN İŞCAN ÇAĞLA BÖREKÇİLER CANSU AYVACI
TOURISTICA TATİL AŞKINA CEMİL GÖDE FATİH BAYRAM ŞENAY DORUK
TETRİS TUR TETRİS UĞUR GÜNAY ZÜLFİYE KAYA ORUÇ TARAKÇI
ATALANTE TOUR ATALANTE KEMAL SAYGAN KAMİL KAVAKYANI HÜSEYİN YILMAZ
TEM TUR TEMTUR TIGERS AYDIN TUNCER İZZET TEMOTHEUS ARUKAN TÜRKER BAYKAL

İSTANBUL HARBİYE 29 MART

29 MART 2019

BEYOĞLU FİTAŞ BOWL ROOM BOWLING 

AGENCY

TEAM

CAPTAIN

2. PLAYER

3. PLAYER

SCORE

THE FLY EVKA TURİZM EVKA TURİZM KAHAN KIZILTAN FATİH TURAN AYDINLIK BARIŞ BİNGÖL 696
SS TURİZM SİMİTÇİLER OSMAN KAYA SUAT ÇAPA ÖZLEM EROL 628
FLYEXPRESS FLYTEAM FATİH ÖZAY UGUR KAYA KEREM KONUK 599
DESSİN TURİZM SEYAHAT A.Ş DESSİN BERRİN AYDOGAN MERVE ÇELİK TİLDA MİLETLİ 345
BOSA TURİZM BOSA MEHMET İĞDE ÇAĞRI TÜRKER BANU KARTAL
MAJAK TURİZM STRIKE ASLANLARI HASAN KILIÇ NECDET BEDİR MURAT AĞCA
KAPPA TUR KAPPATUR KAAN İŞÇİL EMİN AYDIN ERİN YASİN SISKO
KAPPA TUR KAPPATEAM2 PEMBE GÜNAY HATİCE ÖZBAY ÇİĞDEM BIYIKLI
B 2 B TRAVEL B2B MERT AKINCI GÖKHAN DOĞAN ERSİN POLAT
ENTAŞ TURİZM VE NAKLİYAT A.Ş. MAVİLİLER MESUT ATAKURU CİHAN YILMAZ SERCAN ERAN
VALYA TURİZM SEYAHAT ACENTALIĞI AŞ ÜÇ AS CENK DİPBURUN ALİ ALTAN ÖZDEMİR BATUHAN KIZILDOĞAN
İSTANBUL APİLLA TOUR SEYAHAT ACENTASI LTD. ŞTİ. BEYEFENDİLER FURKAN CÖMERT UMUT CAN DUMAN ABDULLAH KILIÇOĞLU
HUDEYBİYE TURIZM VIKINGS AYYILDIZ ENES ASLAN MUHAMMED RESUL DEMİRCİ MUSTAFA

İSTANBUL HARBİYE 28 MART

28 MART 2019

BEYOĞLU FİTAŞ BOWL ROOM BOWLING

AGENCY

TEAM

CAPTAIN

2. PLAYER

3. PLAYER

SCORE

PRONTOMICE PRONTOMICE ÖMER EMRE GÖKAY OFLAY ENGİN GÜNEŞ 1013
CORAL TRAVEL TüRKiYE CORAL TATİL HASAN ŞEN FULYA YAZICI SUMRU MUNGAN 886
PRONTOTOUR PRONTOTOUR TAYFUN KILIÇ SERVER ACAR ELİF ÇAKMAKÇI 804
VİSTA TURİZM VİSTATEAM MURAT YİĞİT YUSUF BENER UYGUN KÖSEOĞLU 762
OYAK TURİZM HİZMETLERİ A.Ş. OYAK CENGIZ AYDEMİR ONUR DİNÇ TEOMAN GÜLSEVER 669
HEYSEM TRAVEL & TOURISM HEYSEM HAMZA İNSEL CAN TÜFEKÇİ ANIL KORGEN 654
İSTANBUL EMNİYET TEAM CAN KÖSEOĞLU AHMET GÜL ALPER MİZRAHİ 596
BIBI TUR BIBI ÖZDİNÇ ÖZDEMIR YELDA SHALIZI YAVUZ KAAN ÜNAL 564
FEZ TRAVEL FEZ TRAVEL MEHMET DARGA GÖKHAN ÖNEN ERSAL KESKİN 555
ADVISOR TRAVEL ADVISOR TRAVEL CANAN KARAARSLAN KISMET HANLAROĞLU TUĞÇE ŞİMŞEK 519
TEKSER TURİZM HOWL BOWL SERDAR CANBEDİR ÖZER TÜRKSOY ESRA ŞENSES 483
INESS TUR NO MAN NO CRY ARYA ÖZDEMİR SİBEL KANDAMAR TUĞÇE SAGUL 437
SEDAY TURİZM SEDAY HAVVA KARABULUT NİLGÜN ALTAŞ NECATİ PEŞKERSOY
KUN TURIZM TANITIM HİZMETLERİ PERFECT MÜGE AY DUYGU AŞNAZ ÖNDER BOZKURT ÖZDEMİR

BASEL

MATCH DAY: 21.03.2019

VAN DER MERWE CENTER AG

AGENCY

TEAM

CAPTAIN

2. PLAYER

3. PLAYER

SCORE

PRET A PARTIR PAP TEAM VINCENT CAROLINE FLORENTINE 554
TUI JANADA JANIK CRUZ DAGMAR HEYGEL NADIA PFAFF 542
NET REISEN NET ISMAIL CAN MUSTAFA CAN ENSAR CAN 532
SAHLAN REISEN SAHLAN61 BURHAN ŞAHİN ÇATAL ŞAHİN 506
PINK TRAVEL AG TEAM PINK ALEKSANDRA ARSENOVIC IVANA STAJIC JASMINA STAJIC 484
TRAVEL POINT AG TRAPOS JUAN FERRIS PASCALE SPEISER GEORG MENGISEN 482
IZMIR VOYAGES IZMIRVOYAGES HUSEYIN KOCA HATUN CUKURLU UNLUGEDIK SAFIYE 438
PRIORI REISEN MADAGASKARHAUS PRIORI FRANZ STADELMANN ANKE BETZ ELLEN SPINNLER 436
BLUE DOLPHIN REISEN BJK BAHAR ROSERIN SELINA 394
TK TURKISH ASKER SAKINMAZ MELİH GÜLER AYSE ORKMEZ
FROSSARD REISEN AG FROSSARD TEAM EVELYNE SALEWSKI DRAGANA MULAHALILOVIC FILIPOVIC
DZENAN MULAHALILOVIC

VALENCIA

MATCH DAY: 01.03.2019

ILUSIONA PATERNA

AGENCY

TEAM

CAPTAIN

2. PLAYER

3. PLAYER

SCORE

PARALELO 66 PARALELO 66 PATRICIA IZQUIERDO RAQUEL PERDICES IRENE MARTINEZ 351
HOLBOX TROPICAL TEAM MIGUEL CEBRIAN AMANDO LLOPIS JORGE MENDEZ 337
AVORIS RETAIL DIVISION ELVIS & TWO BELEN ALFONSO VICENTE GARIN TANIA RODRIGUEZ 290
BTHETRAVELBRAND PAZ BTHETRAVELBRAND BORIS DAROZ ENRIQUE BERMEJO ALEJANDRO BALLESTER 283
EL CORTE INCLES ARAGON ECI ARAGON SERGIO MORALES JOSE MANUEL RODRIGUEZ ENRIQUE CABERO 283
VIAJES AGADIR AGADIR ENRIQUE TORRES FERNANDO GRAU MARIA DOLORES RAMIREZ 275
GLOBALIA LEIS DELOREAN NOELIA GONZALO ANA CASTANER MABE BADILLO 269
EL CORTE INGLES ADEMUZ ECI ADEMUZ RAUL MAS JUAN CARLOS SANJUAN JONATHAN GRAY 268
VIAJES GULLIVER GULLIVER SALVADOR CEBRIA LUCIA MORENO JOSE TARAZONA 265
BCD TRAVEL EL BOLO FELOZ ADRIANA TRIGIANI SANTIAGO BAEZA BENEDICTA DIEZ 263
LOCAL TEAM TURKISH AIRLINES TA BOWLING REMZI COSAR MARINA FRESNEDA SAHIDE UZUNOGLU 259
NAUTALIA CASTELLON EMPRESAS NAUTAWLING JUAN JESUS JIMENEZ SILVIA LEBOREIRO ALICIA FORTEA 257
BTHE CATAI PREMIUM PREMIUM TEAM IVAN GARCIA RAUL PEREZ CRISTINA CUARTERO 255
GLOBALIA COORP ISIDORA VANESA ROGER MARIA CARMEN GARCIA LAURA ALBALAT 255
BTHE COORP TODO POR UN TRIP ANA RODRIGUEZ SANDRA MARTIN IGNACIO GUZMAN 251
VIAJES TRANSVIA HQ TRANSVIA JOSE MARIA SANCHEZ ANNA POVES MAYTE MAS 235
HALCON VIAJES- GLOBALIA GLOBAL POWER DIANA GARCIA MARIA EUGENIA SORIANO ALMUDENA LAFUENTE 216
CENTRAL DE VIAJES CENTRAL DE VIAJES JAVIER DE LOS SANTOS RAFAEL VALERO FERMIN DONET 202
CENTRAL DE VIAJES CENTRAL DE VIAJES JAVIER DE LOS SANTOS RAFAEL VALERO FERMIN DONET 0

KAZAN

MATCH DAY: 21.03.2019

TANDEM MALL PRITYAZHENIYE BOWLING

AGENCY

TEAM

CAPTAIN

2. PLAYER

3. PLAYER

SCORE

ООО "АВИТ" AVT SABIROV AZAMAT RUHAN XAYBYLOV KASIMOV IREK 949
TERRA INCOGNITA TERRA INCOGNITA ANDREY SAVELYEV EVGENY CHUGUNOV ASSOL MUKHAMETZIANOVA 636
PERSONA GRATA PERSONA GRATA ILYA ROMANOV RAZIL ZAINULLIN ALLA IVANOVA 622
BTU SALAVAT SNEGIRI SMOLEVA SVETLANA MULLAGILOVA ALBINA NABIULLIN ISKANDER 619
SKYLAND SKYLAND OSTANINA ILONA IREK ABDULLAZIANOV Сабиров Руслан 576
MIO CICERONE MIO SHRAMKOV VALERYI SHRAMKOVA VERONIKA MARINA SERDYUK 551
INTELTOUR KAZAN HAYAL SAVE;YEVA LILIYA AKHMADULLINA ILMIRA CHERNOMOROV ARTEM 469
TICKETPROFI JARVIS ELINA SHIBAEVA ALENA ULIANOVA GULSHAT MINGAZOVA 465
BILETT AVIA LAZAREVA INN MUKHAMETOVA ALFINA GITIYATULLINA ELENA 392
CONGRESS AVIA CONGRESS AVIA ELVIRA IBRAGIMOVA ELVIRA EGOROVA ELZA KHAZIAKHMETOVA 390

YEKATERINBURG

MATCH DAY: 21.03.2019

FAN FAN MALL BOWLING

AGENCY

TEAM

CAPTAIN

2. PLAYER

3. PLAYER

SCORE

VISTA-TOUR VISTA VLADIMIR KRIVOKHIZHIN ALEXEY SEMENOV MIKHAIL KOSTEROV 846
MIR TRAVEL MIR TRAVEL EKATERINA BARANOVA SAGOM DINGILISHI ANASTASIA VAULINA 674
TRAVEL CLUB WINGS WINGS KUKUSHKIN ANDREY DRUZHININ ILIA KONTSEVAYA OLGA 566
AVIA CENTER STARS MARINA NUZHINA OLGA SPODINA ANNA FILLIPOVA 559
MORE TRAVEL MORE TRAVEL IRINA KNYAZKOVA DMITRY NEUSTROEV ALEXEY KONONOV 534
PEGAS-TOUR PEGASUS YULIIA ESAULKOVA YULIIA SERGEEVA YULIIA SHERSTNEVA 496
FOND MIRA LIDER FMT KATAEVA MARINA DOMRACHEVA MARIA ALBINA ZAYNETDINOVA 490

SAMARA

MATCH DAY: 01.04.2019

KINUP BOWLING

AGENCY

TEAM

CAPTAIN

2. PLAYER

3. PLAYER

SCORE

САМАРСКИЙ МАГАЗИН ПУТЕШЕСТВИЙ МАГ ВЛАДИМИР МОЛЯНОВ ИЛЬЯ МОЛЯНОВ АНДРЕЙ ИВАНАЙСКИЙ 795
PAC TOUR ROLLING STONE АЛЕКСАНДР ЧИРОЧКИН АНАСТАСИЯ КАЛМЫКОВА АЛИНА ГАРАФЕЕВА 756
TYRMARKET IP KYLIKOV N A TYRMARKET ALMAEVA ELENA DEMINA EKATERINA KYLIKOV NIKITA 645
ENTOURAGE GIRAFES MIHAIL STUDENNIKOV TATIANA KALININA ROMAN REPIN 635
ATH AMERICAN EXPRESS ATH STARS EKATERINA LEBEDEVA ALEKSANDRA MAKEVNINA LYUBOV RASSOLOVA 634
TOUR OPERATOR ANEX TOUR ANEX FAMILY RUSLAN KHISAMOV VLADIMIR ABABKOV YULIYA FILATOVA 632
PEGAS TOURISTIK PEGAS TOURISTIK TRISHIN IGOR YAKOVENTSEV ALEXANDER POTAPOVA ELENA 598
ROMANTIC TOUR ROMANTIC ALEVTINA MISTRIUKOVA IAROSLAV POKHILCHUK SVETLANA DYTCHENKOVA 595
MICE MARKET MICE БАНДА РЫЖОВ СЕРГЕЙ ГАРИФУЛЛИНА ТАТЬЯНА ПИРОЦКАЯ ЕЛЕНА 584
BESTSELLER BUSINESS CLASS BEST НЕЧАЕВА АННА БРАНЧЕВСКАЯ НАТАЛЬЯ ХОРУЖАЯ ВИЛЕНА 565
CITY TRAVEL ОЛИМП ANNA LAPSHINSKAYA GALINA POSHTAR ANASTASIYA LIVANOVA 562
SPACE TRAVEL SPACE TRAVEL VERONIKA ALEKSEEVA OLGA BOGATYREVA GULNARA SHURUPOVA 547
GEOGRAFI GEOGRAFI NATALI SHEVCHENKO EVGENIA TAVROVSKAYA ARTEM SHEVCHENKO 540
SAMARAINTOUR SAMARAINTOUR MICHAIL SEGAL SERGEI POLUBOJARINOV DROBOVA IRINA 536
KARAVELLA KARAVELLA ANDRIIASOVA MADONA BURMISTROVA FILLIPOVA TATIANA 534
INTOURIST-SAMARA, LLC HAKUNA MATATA EVGENIYA GAVRILOVA NATALIA PITERMAN OLGA VARNOVSKAIA 502
CAVS SAMARA CAVS KONSTANTIN GREVTSOV ELENA MARTYASHINA MARINA GREBENNIK 482
AVENTURA AVENTURA SMIRNOVA TATIANA VODYAKOVA KRISTINA LOBIN DENIS 448
IP TITOVA T.A. TATIANA VINGOVATOVA TATIANA TITOVA TATYANA RAZAKOVA NIGINA 412
ENTOURAGE GIRAFES MIHAIL STUDENNIKOV TATIANA KALININA ROMAN REPIN
ALYE PARUSA FAVORIT LIKSON DOMAREV RIBALKO
ГАЛИЛЕО ТУР ГАЛИЛЕО ЛИЛИЯ ШКРЕБТИЙ ОЛЬГА КУКАНОВА ЛАРИСА ИЛЬЯСОВА
КОМПАС КОМПАС OLGA GOLUB NINA ARSLANOVA OLEG ZHULAMANOV
SMP FAVORITKA IGOR MELNIKOV OLGA KAZARINA MARINA VOROZHTOVA
SAMARAINTOUR- S SAMARAINTOUR MIKHAIL SEGAL SERGEY POLUBOYARINOV EVGENIYA MIRONOVQA
SAMARAINTOUR - S SAMARAINTOUR SERGEY POLUBOYARINOV MIKHAIL SEGAL EVGENIYA MIRONOVA
CAVS CAVS SAMARA KONSTANTIN GREVTSOV MARINA GREBENNIK ELENA MARTYASHINA
M TRAVEL KAM KAMIL MERGALIEV MARIA MERGALIEVA AMINA MERGALIEVA