(English) DUSSELDORF

MATCH DAY: 20.03.2019

XXL BOWLING GMBH

AGENCY

TEAM

CAPTAIN

2. PLAYER

3. PLAYER

SCORE

BASLAR FLIGHTCENTER TEAM BASLAR 1 ENES BAS MESUT SENGUL CIHAN BOSTANCI 823
EUROSTAR EUROSTAR1 SERVET SAVAS BIROL SAKARYA AHMET AKKAYA 783
HAMI TOURS HAMI TOURS MUSTAFA NAZLI CAGLAR YURT FATIH TURUNC 730
EUROSTAR EUROSTAR2 BURHANETTIN BAYAM SELCUK MOLLA HAKAN KELESOGLU 704
UNION TICKETING SERVICE GMBH UTS KENAN UCAR KAMIL ÖZBAY SONER KAYA 600
BASLAR FLIGHTCENTER TEAM BASLAR2 YAVUZ ORAN YUNUS ORAN SINAN BAS 561
KOC REISEN KOC1 FEVZI KOC YILDIZ KOC KADIR KOC 552
KOC REISEN KOC2 ATILLA BERBEROGLU HASAN HUSEYIN ALA GÜNER KORKMAZ 435
YONCA TOURS YONCA1 SERDAR ERDEN BEDIRHAN ERDEN SABAN ERDEN
YONCA TOURS YONCA2 HAYRETTIN ERDEN MESUT DAG FIRAT ERDEN
ARC REISECENTER ARC MURAT KAR ERHAN NANE SENOL GÜNES
KOC REISEN KOC3 LALE BERBEROGLU AYLA ALA AYTÜL KORKMAZ
TRAVEL PRO AMERICAN EXPRESS GHOST RIDERS JOËLLE WEBER MAXIM CHIRON MIKE RIBEIRO

İSTANBUL KADIKÖY

MATCH DAY: 15.03.2019

KADIKÖY ATLANTİS BOWLING

AGENCY

TEAM

CAPTAIN

2. PLAYER

3. PLAYER

SCORE

ENUYGUN.COM ENUYGUN MESUT SIZMAZ GURKAN ÇEKİÇ LUTFU ARIKAN 708
TİTCO TOUR/TÜFEKÇİOĞLU TİTCOTOUR YASİN ÜNLÜ MURAT ECE YETKİN USTA 681
ETS ETSMICE NİHAT KALDIRIM NEZİH ARIN HAKAN ÜNER 576
FHS TURİZM LEGEND SELAHATTiN GüREL ORÇUN GÖRGÜN MAZHAR MURAT ÖZERKAN
TURK EKSPRES MORDOR CAN İŞCAN ÇAĞLA BÖREKÇİLER CANSU AYVACI
TOURISTICA TATİL AŞKINA CEMİL GÖDE FATİH BAYRAM ŞENAY DORUK
TETRİS TUR TETRİS UĞUR GÜNAY ZÜLFİYE KAYA ORUÇ TARAKÇI
ATALANTE TOUR ATALANTE KEMAL SAYGAN KAMİL KAVAKYANI HÜSEYİN YILMAZ
TEM TUR TEMTUR TIGERS AYDIN TUNCER İZZET TEMOTHEUS ARUKAN TÜRKER BAYKAL

ADDIS ABABA

MATCH DAY: 05.03.2019

SAMSON SPORT PLC

AGENCY

TEAM

CAPTAIN

2. PLAYER

3. PLAYER

SCORE

NEXT TRAVEL SERVICES NEXT WARRIORS ABDURAHMAN ANWAR ALI RESHAD ASFAW SALAHADIN 670
OZONE TRAVEL AND TOUR P.L.C OZONE TEAM ESHETE MEKDES KASSAHUN ESHETE/MEAZA KASSAHUN GEBREYESUS/ATSEDETEFERA 580
H AND M TRAVEL AGENCY H AND M ELENI KEBEDE AZEB ABEBE MISTRE TESHOME 549
SHEBA TRAVEL SERVICE S.C. SHEBA BETELEHEM DEBEBE BEZA GETACHEW TIMSEL HUNEGNAW 544
GASHEM TRAVEL RAHWA MICHAEL/MS RAHWA MICHAEL SAMSON SEYOUM HENOK AMDEWORK 494
AIRLINK TRAVEL AGENCY TO BE ADVISED ALEMU GEBRE SHIBESHI 479
FOURWINDS TRAVEL & TOUR AGENCY FOURWINDS AREAYA RAHEMETO DENBOBA 465
BEST TRAVEL & TOURS PLC TEAM BEST TAMERAT ABERA BEEMNET TILAHUN MARTHA SEMIRET 407
ABBA TRAVEL PLC ABBA DORI AYELE NATHIENEL BEYENE YORDNAS SHUMA 217
MELA TRAVEL AND TOUR PLC MELA TEAM MATHYAS SEREKEBERHAN HAILESELASSIE ELIAS GEBREYOHANNES DESALEGN KIBRET ZEWDIE CHEKOL

BILBAO

MATCH DAY: 07.03.2019

MAX BOWLING

AGENCY

TEAM

CAPTAIN

2. PLAYER

3. PLAYER

SCORE

BTHETRAVELBRAND MAURICIO BTHTB JAVIER ESCOBERO CRISTINA HERMOSILLA RAKEL MERINO 323
BCD TRAVEL CHINA BCD OSCAR LASA TAMARA CARRO VANESSA FORNELLS SANTANA 322
BTHETRAVEL BRAND UZBEKISTAN BTHTB JESUS ORTIZ LEYRE MOMEÑE JUAN CARLOS 299
HALCON MARQUES MALDIVAS HALCON TAMARA DE LA CRUZ MARIA MONJE GARAZI MENDIVIL 295
HALCON LLODIO SEYCHELLES HALCON NAGORE ENERITZ TAMARA 285
GLOBALIA SRI LANKA GLOBALIA CARMEN SAN LEON MARTIN IGONE FERNANDEZ RODRIGUEZ BELEN AZTOBIZA ABRISQUETA 260
BCD TRAVEL MANILA BCD ROBERTO FERNANDEZ THAIS EGUIDAZU AGUSTZANE OLALDE DEL VIGO 253
BTHETRAVEL BRAND TAILANDIA BTHTB IZASKUN SANCHEZ EVA MONTIEL AINHOA 248
CLUB MARCO POLO JORDANIA CLUB MARCO POLO LIBER GARCIA MERTXE RAMOS JOSEBA URQUIOLA 247
HALCON ZABALBURU SUDAFRICA HALCON URTZI NABEA SARA BASAURI VANESA ZABALBURU 244
BCD TRAVEL JAPON BCD GUILLERMO POZUELO PEREZ VANESA BILBAO NAIARA RUIZ 243
VIAJES BILBAO EXPRESS BILBAO EXPRESS MONICA MARTINEZ ANA VALDERRAMA ANE AIARTZA 216
BTHETRAVELBRAND GRUPOS BTHETRAVEL BRAND VIETNAM AINHOA JUAREZ MARTA LURDANA 213
TRANSRUTAS GRECIA MAGDALENA ALONSO VIRGINIA JAVIER RUIZ DE LOIZAGA 206
BCD INDIA FELIX CORTES ANGEL MARTIN EVA F 195
TK BIO TURKISH BILBAO KEKA EZTIZEN GUILLERMO
BTHTRAVELBRAND LAS ARENAS TURQUIA IDOIA MONJE EIDER IDOIA VEGAS

BOSTON

MATCH DAY: 09.04.2019

KINGS DINING ENTERTAINMENT, BOSTON SEAPORT

AGENCY

TEAM

CAPTAIN

2. PLAYER

3. PLAYER

SCORE

FLIGHT CENTRE CORPORATE TRAVELER 1 DEREK TOBYNE RYAN DOROSKY RICHARD JACOBI 818
FCM TRAVEL SOLUTIONS FCM NEW ENGLAND MARISA STALLMANN JARED LITTLE JIM COTTON 713
ROAD SCHOLAR ROAD SCHOLAR ROCKETS FAITH WILSON-RUSSO TIM WARD ARIEL REINOSO-LIGONDE 711
LOLA LOLA.COM MIKE CRAWFORD MATT WELCH MIKE BAKER 666
HOPPER SPARE BEARS NICK YOUNG SHANNON LANE CRYSTAL HEIGH 637
FLIGHT CENTRE HIT OR MISS KRISTINA GIUDICE TINA DUBREUIL KAROLINE PIEDRA 561
AUDLEY TRAVEL AUDLEY ALLEY SANTINA FRONGILLO SUZANNE MCGRORY JASMINE YOUNG 516
CORPORATE TRAVELER BOSTON BAKED BEANS BRANDON EMILY PRADO ALEXANDRA BLAIR
BRIDGEWATER STATE UNIVERSITY BSU BEARS GREGORY DEMELO GREGORY DEMELO GREGORY DEMELO
ADAM TRAVEL SERVICES ADAM MA SAJJAD RAMZANALI ALSULTANI HAMAM
ADAM TRAVEL SERVICES ADAM TEAM AHMED KHALIL HOHETE FREITAS ALFIA KHASANSHINA
EF EDUCATION FIRST TEAM EF ALISON FEEHAN SAMANTHA HANSALIK ELISA ZANONI

LVIV

MATCH DAY: 20.03.2019

VIKTORIA GARDENS

 

AGENCY

TEAM

CAPTAIN

2. PLAYER

3. PLAYER

SCORE

ILONA ILONA DRAGAN OLENA BILYK YULIYA KINONENKO YULIYA 776
TICKETS.UA TICKETS.UA SERGIY MOROZ KOLYA GAYDENKO ANDRII STRUZHKOV 746
KIY AVIA KIY AVIA LVIV OLEKSANDR SHVED ALINA DORONINA IRYNA BONDAR 688
UNIVERSAL FLIGHTS SALES AGENCY UFSA VIKTOR NECHYPORUK OLEKSANDRA KOVALCHUK MARIYA DENYS 661
GERMES-AVIA GERMES-AVIA GAVRON TETYANA ANIKINA MARGARYTA REKUBRATSKA ANASTASIYA 646
KROL KROL MARIANA PASELSKA HALYNA KOTLINSKA OKSANA MOTKO 623
AVIASVIT LVIV AVIASVIT OKSANA KOVALYSHYN YANA KOTKUDAK GAVRYLIUK OKSANA 607
TRIDENT TRIDENT AVIA MARIANA KOZAK MARIANA KOZAK HALYNA BOBKO 569
VIA LVIV FENIX MARIANNA STAKHIV YULIYA BURKA BOGDANA KOVALCHUK 557
PILOT PILOTYKI BALATSKYI TARAS TYMOFIIVA VIKTORIIA KHLOPITSKA OKSANA 513
LVIV-AVIAHANDLING AVIAHANDLING BUNO NATALIA ELENA GALAN MARYANA SHELEST

İSTANBUL YEŞİLKÖY 22 MART

MATCH DAY: 22.03.2019

AGENCY

TEAM

CAPTAIN

2. PLAYER

3. PLAYER

SCORE

SEMAVİ TURİZM YIKICILAR MEHMET LEBLEBİCİOĞLU MEHMET MİRAÇ GÖNÜL CİHAN CEYLAN 711
İLHAN TURİZM İLHAN TURİZM İLHAN KARA FİLİZ ULUTAŞ GÖNÜL KARA 641
ARUŞA TURİZM ARUŞA TURİZM ERCÜMENT UÇAKLI ERKAN COŞAR ALPER KENAN BÖKE 601
MOVLANA İSTANBUL MOVLANA ELKHANI KHAIRULLAH NASSIR WAFA TAJUDDIN AHADI 581
HAFEL TURİZM HFL TEAM HAMZA ÖREN CİHAN KARAKAŞ ERKAN YAZICI 493
OPSİYON TURİZM A SEREN BELGİN YAĞMUR YURTSEVEN VOLKAN ÖREN
OPSİYON TURİZM B MEHMET ASLAN NİLAYDA YILDIRIM SİNAN AYDOĞAN
ZTI TURİZM ZTI TEAM KEMAL AK PELİN ALP ÖMER AK

İSTANBUL YEŞİLKÖY 21 MART

MATCH DAY: 21.03.2019

AGENCY

TEAM

CAPTAIN

2. PLAYER

3. PLAYER

SCORE

ZEYHAN TURİZM NEVARKUZEN SERDAR ZEYBEL SERHAN ZEYBEL HASAN ENES YILMAZ 918
İSTANBUL HİSAR TURİZM CHECK-IN SERKAN USLUYER FATİH YAKUT HAKAN YURDUSEVEN 669
FİLİKA TURİZM FİLİKATUR ERDEM ERTEN ŞENAY ERTEN GİZEM VİLDAN KARACA 612
MERKÜR ULUSLARARASI TAŞIMACILIK TURİZM VE HAVACILIK A.Ş. MERCURY İLHAN GÜNEY EMRE ÇETİN UFUK YILMAZ 609
KISS AND FLY TICKET BİLETLEME HİZMETLERİ TICKETS.COM.TR ZEYNEP ZORLU SELDA HERGENÇ HANİFE KARAHASANOĞLU 585
ER-CİHAN TURİZM CİHANGÜCÜ HÜSNÜ POLAT ÖZER DÖNMEZ EKREM YILDIRIM 581
ANKARİSTUR SEYAHAT ACENTASI ANKALAR ÖMER SOLMAZ SERVET FİDAN SOLMAZ NUMAN BAŞOĞLU 578
ÇORBACIOĞULLARI TRAVEL ÇERKEZKÖY AHMET ÇORBACI GÖKAY BİLİŞ ÖMER ÇORBACI 517
GACELA GACELA TEAM TUNAY CEYLAN HAMDİ CEYLAN TUBA MAHMUTOĞLU
TRAVELAND TURİZM ANONIM ŞİRKETİ TRAVELAND ZAHİT KULABER MEHMET DURAN FELEK BURAK YILMAZ
KAZDAĞI TUR KAZDAĞ NEVZAT ERGÜN BERNA ERGÜN FATİH ERGÜN
MELON TOUR PANPALAR YUSUF BEKMEZ MUSTAFA TARI MEHMET OĞUZHAN YENİCE