Turnuva Hakkında

Değerli İş Ortağımız,

Ortaklığımızın başarılarında siz değerli acentelerimizin ve iş ortaklarımızın önemli bir payı olduğunu belirtmek isteriz. Bu ayrılmaz bütünün parçaları olarak iş birlikteliğimizin haricinde ilk olarak 2012 yılında yurt içi acentelerimizle, daha sonraki yıllarda yurt dışındaki acentelerimizle Türk Hava Yolları Bowling Turnuvası adıyla düzenlediğimiz turnuvalarımızda sizlerle bir araya gelmekten çok keyif almıştık.

Bu yıl TURKISH AIRLINES BOWLING turnuvalarımıza, Türkiye’deki yolcu acentelerimizin yanı sıra yurt dışında 73 ülkeden yolcu acentelerimizin de katılımıyla tekrar başlayacağımızı müjdelemek isteriz.

Yurt içi ve yurtdışından dereceye giren finalistlerin yarışacağı ve farklı kültürlerin bir araya gelmesiyle rekabetin daha da artacağı TURKISH AIRLINES BOWLING 2024 turnuvasının finalini 26-28 Nisan tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştiriyor olacağız.

Bölgenizde gerçekleşecek turnuvaya, turnuva tarihinden en geç 3 gün öncesine kadar www.turkishairlinesbowling.com adresine giriş yapıp kayıt formunu doldurarak TURKISH AIRLINES BOWLING 2024’e katılabilirsiniz.

TURKISH AIRLINES BOWLING 2024 kurallarını, salonları, maç takvimini, puan durumunu ve sonuçları sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Bu vesile ile bir kez daha bir arada olacağımız TURKISH AIRLINES BOWLING 2024’de sizleri aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla,